Концепція журналу "Науковий вісник НГУ"

Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 

nv ngu journals

"Науковий вісник НГУ" видається з 1998 року.

ISSN (print) 2071-2227, ISSN (online) 2223-2362. 

Журнал зареєстровано ВАК України як фаховий з технічних, геологічних та економічних наук. "Науковий вісник НГУ" входить до міжнародного каталогу періодичних видань Ulrichsweb™ Global Serials Directory.

Мета видання - висвітлення актуальних проблем гірничодобувної та енергетичної галузей промисловості і шляхів їх вирішення за допомогою фундаментальних і прикладних досліджень, нових наукових підходів до розробки технологій, аналізу економічних аспектів роботи підприємств, а також питань удосконалення діяльності вищої школи.

Завдання:

1. Публікація матеріалів наукових досліджень щодо перспективних напрямків фундаментальної науки, актуальних прикладних розробок, впровадження інноваційних проектів у відповідності до потреб промисловості в галузі геології, розробки і збагачення корисних копалин, механіки та машинобудування, екології, економіки та управління.

2. Обмін науковими ідеями, методологією досліджень і практичними досягненнями. Надання інформаційного поля для дискусійного обговорення нових теорій, досліджень на стику наук.

3. Розширення наукового кругозору дослідників із профільних і суміжних галузей знань. Інформування широких кіл наукової спільноти про передовий досвід учених і фахівців підприємств гірничодобувної та паливно-енергетичної галузей промисловості, перспективних розробках і нових напрямках технічного прогресу.

4. Розміщення на сторінках журналу інформації про спеціалізовані науково-технічні конференції, нові навчальні посібники і монографії вчених Національного гірничого університету та умови підготовки кадрів вищої кваліфікації.

5. Забезпечення інформаційної підтримки суб'єктів інноваційної діяльності.

6. Сприяння в налагодженні творчих зв'язків між науковими і виробничими колективами, залучення вчених різних відомств до співпраці та кооперації для вирішення актуальних проблем гірничої справи.

7. Залучення рекламодавців із числа провідних підприємств гірничодобувної галузі України та країн СНД.

Відвідувачі

2075981
Сьогодні
За місяць
Всього
44
2232
2075981

Гостьова книга

Якщо у вас є питання, побажання або пропозиції, ви можете написати їх у нашій «Гостьовій книзі»

Реєстраційні дані

ISSN (print) 2071-2227,
ISSN (online) 2223-2362.
Журнал зареєстровано у Міністерстві юстиції України.
Реєстраційний номер КВ № 17742-6592ПР від 27.04.2011.

Контакти

49000, м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 19, корп. 3, к. 24 а
Тел.: 47-45-24
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна Видавництво про журнал