Вимоги до авторів

Видавнича політика журналу і етичні норми для публікацій

Рейтинг користувача:  / 1

Редакція журналу "Науковий вісник НГУ", видавцем якого є Державний ВНЗ "Національний гірничий університет", підтримує певний рівень вимог при доборі та прийомі статей, представлених у редакцію журналу. Ці норми визначаються науковими напрямами журналу, які визначені Свідоцтвом про державну реєстрацію, і стандартами якості наукових робіт і їх викладення, прийнятими в науковому співтоваристві.

При розробці положень видавничої політики журналу "Науковий вісник НГУ" редакція керувалася рекомендаціями Комітету з етики публікацій - Committee on Publication Ethics (COPE) а також досвідом роботи зарубіжних та українських професійних співтовариств, наукових організацій і редакцій видань.

Істотною ознакою професійного наукового співтовариства є прийняття вченими і фахівцями кодексу, який встановлює основні норми поведінки і обов'язки членів співтовариства по відношенню один до одного і до громадськості. Такий кодекс визначається бажанням забезпечити максимальну користь для професійного співтовариства і обмежити дії, які могли б слугувати вузькоегоїстичним інтересам окремих осіб, а також забезпечити право кожного автора на інтелектуальну власність.

Детальніше: Видавнича політика журналу і етичні норми для публікацій

Вимоги до оформлення статей

Рейтинг користувача:  / 7

До розгляду приймаються статті українською чи російською мовою, що супроводжуються електронною версією (Microsoft Word 2007, 2010) на CD чи надіслані електронною поштою.

Після проходження зовнішнього рецензування стаття для публікації перекладається авторами англійською.

Параметри сторінки: поля верхні та нижні – 2,5 см, ліві та праві – 2,0 см. Форматування статті – у дві колонки з проміжком 0,7 сантиметрів. Перші рядки всіх абзаців з відступом 0,5 см, шрифт Times New Roman, кегль 10, інтервал 1. Назва статті – кегль 14, малими літерами. Заголовки елементів основного тексту виділяються напівжирним шрифтом.

Детальніше: Вимоги до оформлення статей

Відвідувачі

2075981
Сьогодні
За місяць
Всього
44
2232
2075981

Гостьова книга

Якщо у вас є питання, побажання або пропозиції, ви можете написати їх у нашій «Гостьовій книзі»

Реєстраційні дані

ISSN (print) 2071-2227,
ISSN (online) 2223-2362.
Журнал зареєстровано у Міністерстві юстиції України.
Реєстраційний номер КВ № 17742-6592ПР від 27.04.2011.

Контакти

49000, м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 19, корп. 3, к. 24 а
Тел.: 47-45-24
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна Авторам і читачам вимоги до авторів